CHEMIA LO 1 NOWA TO JEST CHEMIA KP ZP 2024
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Uwaga! Edycja 2024. Publikacje dostosowane do zmian w podstawie programowej z 2024 oznaczono dopiskiem "Edycja 2024".
Nowe "Karty pracy ucznia z kartami laboratoryjnymi", skorelowane z podręcznikiem "NOWA To jest chemia 1", pomagają systematycznie utrwalać wiadomości wprowadzane na zajęciach oraz kształcić umiejętności z lekcji na lekcję. Uwzględniają aktualny stan wiedzy chemicznej oraz aktualne dane zgodne z tablicami chemicznymi CKE.
- Gotowe karty pracy do każdego tematu oraz Karty powtórzeniowe aby przećwiczyć zagadnienia omawiane na lekcji.
- Proste zadania Na dobry początek aby ułatwić skuteczne opanowanie wiedzy z każdego tematu.
- Karty laboratoryjne aby kształcić umiejętności rozwiązywania zadań dotyczących opisu, projektowania i prezentacji wyników doświadczeń.
- Doświadczenia do samodzielnego wykonania Niewielkie projekty, duże efekty aby uczyć projektowania i przeprowadzania doświadczeń.
- Karty graficzne aby angażować uczniów i ćwiczyć umiejętność wykorzystywania wiedzy do rozwiązywania problemów.
- Wskazówki matematyczne aby rozwijać umiejętność rozwiązywania zadań obliczeniowych.
- Kody dostępu do portalu docwiczenia.pl aby umożliwić uczniom obejrzenie filmów z doświadczeniami chemicznymi.
| AUTOR | KWIEK ALEKSANDRA, MEGIEL ELŻBIETA |
| TYTUŁ | CHEMIA LO 1 NOWA TO JEST CHEMIA KP ZP 2024 |
| WYDAWCA | NOWA ERA |
| ROK WYDANIA | 2024 |
| OPRAWA | OPRAWA BROSZUROWA |
| ILOŚĆ STRON | 144 |
| EAN | 9788326750021 |