MĄDRALE. W KRÓLESTWIE BAZGRAJU.
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Królewna Emilia zaprasza trzylatki do zabawy! Zeszyt edukacyjny z naklejkami i mnóstwem twórczych zadań plastycznych dla najmłodszych.
Dawno temu, za siedmioma murami i za trzema kolorowymi drzewami, byli sobie piegowata królewna, która miała zdecydowanie za dużo ubrań, oraz królewicz, który wybrał się do niej w odwiedziny.
Wymyśl, jak ozdobić królewskie korony, narysuj smocze zęby, zbuduj most i wejdź na wieżę, a przy okazji rysuj linie i proste kształty, maluj, koloruj, bazgraj, wydzieraj, wyklejaj i twórz!
Dzięki różnorodności technik plastycznych te zabawne i urozmaicone ćwiczenia pomogą każdemu trzylatkowi rozwijać ważne umiejętności grafomotoryczne, wrażliwość estetyczną i wyobraźnię, zachęcając jednocześnie do samodzielnego myślenia i twórczej odwagi.
Nowa seria Mądrale to pomysłowe zeszyty edukacyjne dla przedszkolaków - mnóstwo urozmaiconych zadań, zestaw naklejek i zaproszenie do świetnej zabawy. Trzylatkom polecamy także ćwiczenia matematyczne Biedronka Pi oraz ćwiczenia przyrodnicze Spacer. W przygotowaniu zeszyty dla cztero- i pięciolatków.
| AUTOR | DOMINIKA CZERNIAK-CHOJNACKA |
| TYTUŁ | MĄDRALE. W KRÓLESTWIE BAZGRAJU. |
| WYDAWCA | DWIE SIOSTRY |
| ROK WYDANIA | 2025 |
| OPRAWA | OPRAWA BROSZUROWA |
| ILOŚĆ STRON | 48 |
| EAN | 9788381507073 |