Produkty oznaczone inaczej niż

jako "wysyłka w 24h" nie są dostępne

od ręki w księgarni stacjonarnej

(wyjątek mogą stanowić niektóre podręczniki, komiksy oraz książki historyczne) 

 

Menu

MIŁOSNE MONO/POLI. JAK DOBRZE GRAĆ W RELACJE?

Miłosne mono/poli. Jak dobrze grać w relacje?
  • nowość
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 3 dni
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 35,41 zł
zawiera 5% VAT, bez kosztów dostawy

Cena regularna:

35.41
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
Cena w innych sklepach: 49,90 zł
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: ZWIERCIADŁO
Kod produktu: 9788381326582

Opis

Relacja to gra zespołowa.

Jak dobrze grać i wygrać?

Zapomnij o "poradnikach dla par", które każą dopasować się do schematów.Z nami nauczysz się tworzyć relacje według własnych zasad - świadomie, z odwagą i uważnością.Miłosne Mono/Poli to nie kolejna książka o "poprawianiu" związku. To nowatorski przewodnik po realnych modelach relacji - monogamicznych, otwartych, poliamorycznych i tych wszystkich "pomiędzy". Autorzy w sposób lekki, ale zarazem w pełni profesjonalny, oparty na aktualnej wiedzy oraz praktyce, przybliżają modele relacji, które istniały od zawsze - a całkiem niedawno zostały dopiero nazwane. Pokazują też, że każda relacja - nawet anarchiczna - ma swoje reguły. Pomagają zrobić pierwszy krok, którym jest rozpoznanie własnych potrzeb i otworzenie się na nie. Podają też wskazówki oraz narzędzia, które pomogą Ci stworzyć taką relację, jakiej naprawdę chcesz i potrzebujesz. Bez udawania. Bez ciśnienia. Za to w zgodzie ze sobą.Bo tworzenie relacji to nie bajkowa love story. To samoświadomość, uważność oraz codzienna praca. I gra zespołowa. A jeśli dobrze poznasz jej zasady i będziesz się do nich stosować - możesz wygrać

***

Michał Sawicki

Psycholog, seksuolog, terapeuta, promotor pozytywnej seksuologii, wykładowca akademicki związany z Warszawskim Uniwersytetem Medycznym. Członek Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej. Prowadzi spotkania superwizyjne w organizacjach niosących pomoc psychologiczną osobom w kryzysie. Autor książki Seks bez presji. Jak nie gzić się po ciemku (Wydawnictwo Zwierciadło).

Michał Tęcza

Seksuolog, edukator seksualny, trener, wykładowca akademicki, profilaktyk. Promotor zdrowia seksualnego, specjalista do spraw pomocy psychologicznej i interwencji kryzysowej. Koordynator projektów inkluzywnych oraz profilaktycznych, autor tekstów i publikacji na tematy związane z edukacją seksualną, edukacją włączającą i prawami człowieka.

Magdalena Kuszewska

Dziennikarka, reporterka związana z "Newsweekiem", podcasterka, trenerka komunikacji, autorka i współautorka książek, m.in. Gładko. O polskim wstydzie, obsesji młodości i intymnych operacjach plastycznych, Trzeci element. Co zaburza nasze związki i jak sobie z tym radzić (z dr. Robertem Kowalczykiem). Publikowała m.in. w "The Warsaw Voice", "Twoim Stylu", "Gazecie Wyborczej", "Polityce", "Vogue" i na portalu Onet.

AUTOR MICHAŁ SAWICKI, MICHAŁ TĘCZA, MAGDALENA KUSZEWSKA
TYTUŁ MIŁOSNE MONO/POLI. JAK DOBRZE GRAĆ W RELACJE?
WYDAWCA ZWIERCIADŁO
ROK WYDANIA 2025
OPRAWA OPRAWA BROSZUROWA
ILOŚĆ STRON 250
EAN 9788381326582
(701188)

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:
  • Darmowa dostawa od 299 zł!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl