Produkty oznaczone inaczej niż

jako "wysyłka w 24h" nie są dostępne

od ręki w księgarni stacjonarnej

(wyjątek mogą stanowić niektóre podręczniki, komiksy oraz książki historyczne) 

 

Menu

PAKIET SOKÓŁ: WYSPA ZERO / CZERWONA... / RAPORT...

Pakiet Sokół: Wyspa zero / Czerwona... / Raport...
  • nowość
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 3 dni
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 61,95 zł
zawiera 5% VAT, bez kosztów dostawy

Cena regularna:

61.95
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
Cena w innych sklepach: 69,00 zł
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: DOLNOŚLĄSKIE
Kod produktu: 9788327163790

Opis

Pakiet zawiera:

"Wyspa zero": Jest maj 1945. Poniemieckie Świnoujście na wyspie Uznam leży w gruzach. Na ulicach grasują bandy uzbrojonych szabrowników. Brakuje wody i prądu. Panuje głód, chaos i strach. W mieście rządzi żelazną ręką sowiecki komendant Osipowicz. Ale nawet on nie jest w stanie powstrzymać narastającej fali zbrodni. Ktoś zabija byłych więźniów obozów koncentracyjnych - Polaków, Rosjan, Niemców. Tylko jeden człowiek może pomóc w schwytaniu mordercy. Jest nim Kostrzewa, przedwojenny polski policjant, którego detektywistyczne umiejętności okazują się nie do przecenienia. Jego dotychczasowym celem była ucieczka do Argentyny śladem miłości swojego życia. Teraz jednak będzie musiał zmierzyć się nie tylko z psychopatycznym zabójcą, ale także z koszmarami własnej wojennej przeszłości.

"Czerwona zaraza, czarna śmierć": Czerwiec 1945. W poniemieckim Świnoujściu morze wyrzuca na brzeg szczątki kilku mężczyzn. Tymczasem w miasteczku szerzy się epidemia nieznanej choroby. Adam Kostrzewa, jedyny detektyw w okolicy, próbuje ustalić, kim były ofiary. Ma nadzieję, że to pomoże powstrzymać zarazę. Śledztwo prowadzi do mrocznych sekretów III Rzeszy, chronionych teraz przez tajne służby sowieckiego imperium. Wkrótce Kostrzewa z myśliwego zmienia się w zwierzynę - sam staje się obiektem dochodzenia.

"Raport o końcu świata": Lato 1945. Adam Kostrzewa, aspirant przedwojennej policji, musi odszukać zbrodniarza wojennego, który zna jedną z największych tajemnic III Rzeszy. Jego tropem podąża także sowiecki komendant miasta oraz brytyjski wywiad. Stawką w wyścigu jest nowy kształt powojennego świata. Dla Kostrzewy to ostatnia szansa na powrót do zwyczajnego życia.

AUTOR JAROSŁAW SOKÓŁ
TYTUŁ PAKIET SOKÓŁ: WYSPA ZERO / CZERWONA... / RAPORT...
WYDAWCA DOLNOŚLĄSKIE
ROK WYDANIA 2022
OPRAWA OPRAWA BROSZUROWA
EAN 9788327163790
Znajdź podobne według klucza:
(517003)

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:
  • Darmowa dostawa od 299 zł!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl