RADIOTA, CZYLI SKĄD SIĘ BIORĄ NIEDŹWIEDZIE W.2
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Jeden z najlepszych radiowców wszech czasów w szczerej, chwilami bolesnej, ale zazwyczaj pogodnej i zabawnej książce, która wyjaśnia, skąd się biorą Niedźwiedzie.
Wszyscy znamy głos Marka Niedźwieckiego. Dla wielu to wzorzec radiowego brzmienia. Jest jednym z niewielu mistrzów tworzenia nastroju wyłącznie za pomocą dźwięku.
Ale nie wszyscy wiedza, jaka cenę ten chłopak z Szadku zapłacił za popularność. W swojej nowej książce Marek Niedźwiecki opowiada nie tylko o drodze, jaką rozpoczął w prowincjonalnym miasteczku, ale też o samotności z wyboru, w której żyje w Warszawie.
Mówi też dużo o muzyce, która nie odstępuje go na krok. W 'Radiocie' gra w piłkę na cmentarzu, mieszka w zapluskwionym akademiku, w lesie nadaje audycję dla samego siebie, skręca autem tylko w jedną stronę, odkrywa, że Australia to jego ląd wymarzony. Ucieka
Dla fanów jego kultowego głosu to będzie wyjątkowa przyjemność. Marek Niedźwiecki sam opowiada swoja historię. A jak przystało na człowieka radia - na bieżąco komentuje i opowiada to, czego nie ma w tej książce.
| AUTOR | MAREK NIEDŹWIEDZKI |
| TYTUŁ | RADIOTA, CZYLI SKĄD SIĘ BIORĄ NIEDŹWIEDZIE W.2 |
| WYDAWCA | WIELKA LITERA |
| ROK WYDANIA | 2025 |
| OPRAWA | OPRAWA BROSZUROWA |
| ILOŚĆ STRON | 312 |
| EAN | 9788383602691 |